Mobilje Dhe Elektroshtepiake Te Perdorura Tirane

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga. Elektroshtepiake Te perdorura. Personal Blog. Mobilje per sallon 9; Divane dhe kolltuqe 10; Kuzhina gatimi 11; Dhoma gjumi 12; Tavolina dhe karrige 13; Mobilje per zyra 14; Arredim verande 15; Aksesore,zbukurime per shtepi 18; Paisje per bare,restorante 19; Parket laminat, Druri 20; Aksesore per mobilje 107; Dyshek, jasteke, zgara krevati 127; Tapet, Moket, Linoleum, Rrugica 128. Përdorimi më shumë i njërit grup apo tjetrit varej nga forca ekonomike e familjes dhe nga mjedisi gjeografik i vendosjes së objektit. Fatmira Lleshi ist bei Facebook. Erisoni company canon image runner color 5030 / 5035 - Kompjutera Blej Mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura: pin. Blini online. Mobile Uploads. Permasat: 250 * 90 cm 80 * 90 cm. tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj Çmimi: Me Marrveshje. 10,000 Leke. Shtepi me Qera, Tirana. 04/06/2015. Lidhje dhe Njohje serjoze ne fcb, Xhamadani Foundation Inc. Watch Queue Queue. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. Perspekti - Mobilje te Perdorura: pin. Tirane - Ambjent, Kodra E Diellit: pin. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave mobilje te perdorura mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online shes blej sende te perdorura. Shiko Profilin Listo të gjithë titujt Mesazh privat Listo të gjitha njoftimet 06. 1 Pistolet+ 2 zorrat e ajrit. Électronique. Elektroshtepiake Te perdorura. 1,728 likes · 6 talking about this. Tirane, Shitet Divan 2-sh dhe 1 kolltuk. Gjeni me mijëra njoftime për mobilje dhe orendi të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje. Pune cilesore me garanci 2 vjecare. Tirane, 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ Last Post By. HAP FILTRA PËR KËRKIM. com Merr e jep kuzhina te vjetra ne kosov dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Elektroshtepiake dhe mobilje te perdorura. Koncept Mobilje me një eksperiencë 15 vjecare në fushën e mobilimit ju ofron zgjidhje për mobilimin e banesave, ambienteve të punës (zyra), lokaleve si dhe institucioneve të ndryshme. Fabrika e mobiljeve BELLINO merret me prodhimin e elementeve te interierit nga druri: Kuzhina moderne,Dyer te brendshme,Dhoma gjumi, Divane, Komodina,Tavolina. Mobilje te perdorura, Tirana, Albania. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana shes blej gjera te perdorura kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online shes blej sende te perdorura dyqan me. Join Facebook to connect with Boralda Bendaj and others you may know. Mobilje tualeti , MDF, E bardhe. Elektronik. Show Room 1. Mobileri "Erald" sh. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura ne durres mobilje dhe elektroshtepiake playstation tavoline zyre aspirator makina qepse fier lavastovilje dyer dritare laptop furniture and electro households kompjuter gaming. Nëse shifrat rriten, atëherë do të ndërhyjmë. 1 Krik gomash. Import dhe tregtim rroba të perdorura. 290 LEK Copë (1 Copë). Ne Tirane eshte nje. Elektroshtepiake te Perdorura. Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guz 0. Kodi: 240397 2. Tirane 0688314742 ~~ Blejme mobilje te perdorura ~ elektroshtepiake ~ dhoma gjumi ~ kuzhina ~ kundrabufe ~ rafte ~ minibar ~ kolltuqe ~ divane ~ kende ~ tavolina ~ karrige ~ dyer ~ dritare ~ etj Per me shume na kontaktoni në : 0688314742 Last Post By. MOBILJE & ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA TIRANE⠀ ⠀ Adresa: Rruga Qemal Stafa (Pazari i Ri), Tirane⠀ ⠀ Tel: +355 68 885 7831⠀ ⠀ Blejme dhe Shesim Mobilje te Perdorura. Bledi Hoxha jest na Facebooku. One of the largest resources on. Mobilje, Mobilje per shtepi, Mobilje me porosi, Mobilje moderne, Mobilje, Cmimi, Mobilje per shtepi, Mobilje me porosi, Mobilje shtepie, Moderne,. 2 Tavolinat e morses dhe e gurit zmeril. Électronique. Neptun lider ne shitje pajisjesh elektroshtëpiake, audio dhe video, dixhitale, pajisje për zyra, IT, produkte të kujdesit personal, pc, laptop, home cinema. Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana, Albania. Watch Queue Queue. Tregu-mobilje dhe elektroshtepiake. Durres, Shesim Blejm Dyer Dritare te perdorura, Elektroshtepiake te Perdorura, Mobilje te perdorura, Mobileri Osada, Mobilje te perdorura Ergys, Info shqip, Shesim dhe Blejme Mobilje te Perdorura, Mobilje te Perdorura, Magazina Ofertave, Shesim-Blejme Mobilje Te Perdorura, Lajmin, Dyer dhe dritare te perdorura, Shesim - Blejme - Mobilje Te. Mobilje, Mobilje per shtepi, Mobilje me porosi, Mobilje moderne, Mobilje, Cmimi, Mobilje per shtepi, Mobilje me porosi, Mobilje shtepie, Moderne,. DHOMA GJUMI TE PERDORURA NE SHITJE - TREGU. FUORISTRADA TE PERDORURA NE SHITJE - MAKINA Touran Benzine Viti 2008:. Super okazion ! Sh*ten veglat e nje palestre! Kane blere para nje viti 35000 euro sh*ten per 12000 euro. Erisoni company canon image runner color 5030 / 5035 - Kompjutera Blej Mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura: pin. 1,764 likes · 23 talking about this. Shitet Hekur profesional me rul per hoteleri. Facebook gibt Menschen die. Tregu-dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Blejme dhe shesim elektroshtepiake dhe mobilje te ndryshme te perdorura. Ajsja Sollaku is on Facebook. Forma e tij katrore sjell freski dhe një. Elektroshtepiake dhe mobilje te perdorura. Vlerësimi dhe transporti FALAS! Për Ju që blini, do të gjeni gjithçka për të gjitha shijet, me çmime ofertë! Mobilje, antikuariate, elektroshtëpiake, aksesorë shtëpiakë, kompjutera, celulare, orë, bizhuteri, aparate digitale, libra & CD, piktura, instrumente muzikore, vegla dhe artikuj sportivë, lodra dhe artikuj për fëmijë. Shes mobilje elektroshtepiake, cmime te arsyeshme 0 Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guz 0 Shes tavoline ngrenie ne forme ishulli me 6 karrike 0. Rroba te perdorura, Rroba Dhe KEPUCE te PERDORURA MALL ITALIAN DHE GJERMAN RRUGA ELBASANIT QYTET STUDENT TRANSPORTI FALAS , Biznese, Veshje & aksesore, Dyqane Veshjesh. 10,000 Leke. "AJAX" është zgjedhja ideale duke siguruar dy elementet bazë të mobiljeve: cilësinë dhe bukurinë. 2 Tavolinat e morses dhe e gurit zmeril. Blejme mobilje te perdorura 1,000 Leke. Skender Libohova. Numri cel 0686766982. Blej mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura 0698521858. Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guz 0. dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. 1,764 likes · 23 talking about this. tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj Çmimi: Me Marrveshje. Bljeme & Shesim & Riparojme Paisje Elektro-shtepiake dhe mobilje te Ndryshme te Perdorura. Vlerësimi dhe transporti FALAS! Për Ju që blini, do të gjeni gjithçka për të gjitha shijet, me çmime ofertë! Mobilje, antikuariate, elektroshtëpiake, aksesorë shtëpiakë, kompjutera, celulare, orë, bizhuteri, aparate digitale, libra & CD, piktura, instrumente muzikore, vegla dhe artikuj sportivë, lodra dhe artikuj për fëmijë. Rroba te perdorura, Rroba Dhe KEPUCE te PERDORURA MALL ITALIAN DHE GJERMAN RRUGA ELBASANIT QYTET STUDENT TRANSPORTI FALAS , Biznese, Veshje & aksesore, Dyqane Veshjesh. 1; 2; Showing 16 - 17 of 17 items Tirane; 042 233 430 / 068 20 76 856; [email protected] Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guz 0. Elektroshtepiake te perdorura, shume cilesore gjermane dhe italiane. Bljeme & Shesim & Riparojme Paisje Elektro-shtepiake dhe mobilje te Ndryshme te Perdorura. 00 Euro € Këtu janë listat e Apple dhe Samsung për shitje më poshtë: Apple iPhone: Apple iPhone 11 64 GB kushton 700 € A. Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana, Albania. 1 Krik gomash. 1 Kuti Ekstator frenash. Merrjep Al Vlore. Dołącz do Facebooka, by mieć kontakt z Bledi Hoxha i innymi, których możesz znać. Përshtypni klientët tuaj me një faqe me sa. Blej Shes Mobilje Te Perdorura Roxhi. Zanussi Profesional. Blejme dhe shesim elektroshtepiake dhe mobilje te ndryshme te perdorura. Shes 50 koshere Bletesh, me cmime teper te arsyeshem. Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana, Albania. Nipt: L41624002K. Per me shume informacion, mund te na kontaktoni ne. Numri cel 0686766982. Shes mobilje elektroshtepiake, cmime te arsyeshme 0 Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guz 0 Shes tavoline ngrenie ne forme ishulli me 6 karrike 0. 1 Tavolin e gjate + 2 tavolinat e punes me rrota. 1 Komplet Poligon. Join Facebook to connect with Gazmend Lleshi and others you may know. 04/06/2015. Bljeme & Shesim & Riparojme Paisje Elektro-shtepiake dhe mobilje te. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. ⠀ ⠀ Operojme me me cmime te favorshme. Të gjitha Shtëpi dhe familje Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje për kuzhinë Tiranë Mobilje te perdorura. ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA DHE TE REJA - SOBA, FRIGORIFERE, LAVATRICE - GJERMANE - NE SHITJE & SERVIS - TIRANE MOBILJE ME POROSI NE LUSHNJE, DHOMA GJUMI LUSHNJE, MOBILERI LENC FERRACAKU Zgjedhja e duhur per ambientet tuaja! PORTA AUTOMATIKE NE TIRANE - >QEPENA DHE PORTA AUTOMATIKE "SAMIU" +355682262307 - Nese jeni duke kerkuar. Pajisje per cdo kategori biznesi. Veglat jan shum te mira dhe sh*ten per arsye emigracioni! Gjithesej jan mbi 33 lloje. Tirane Sektori. Merrjep Al Vlore. Mobilje antike dhe aksesore te ndryshem nga shtete te ndryshem te europes. Medar Shtylla, Nd. KASA FISKALE - TREGU Shes Piste Vrapimi SPIRIT FITNESS - Durres: pin. Gjeni produktet qe deshironi. Gjeni me mijëra njoftime për mobilje dhe orendi të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje. 21 073 pëlqime · 128 duke folur në lidhje me këtë. Ajsja Sollaku is on Facebook. Lavatrice , frigorifera,soba. Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana, Albania. Veglat jan shum te mira dhe sh*ten per arsye emigracioni! Gjithesej jan mbi 33 lloje. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online shes blej sende te perdorura dyqan me. Vlerësimi dhe transporti FALAS! Për Ju që blini, do të gjeni gjithçka për të gjitha shijet, me çmime ofertë! Mobilje, antikuariate, elektroshtëpiake, aksesorë shtëpiakë, kompjutera, celulare, orë, bizhuteri, aparate digitale, libra & CD, piktura, instrumente muzikore, vegla dhe artikuj sportivë, lodra dhe artikuj për fëmijë. MERRJEP KOSOVE MOBILJE MOBILE TE VJETRA - TREGU. 1 Komplet Poligon. Shesim Dhe Blejme Mobilje, Durrësi, Albania. Tirane, blej mobilje te perdorura, dhoma gjumi, dollape, krevat, divane, kolltuqe, guzhina - kontrabufe, banak lokali, elektroshtepiake etj. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura ne durres mobilje dhe elektroshtepiake playstation 3 i perdorur mobilje dhoma gjumi shtrydhese frutash mobilje dhe elektroshtepiaketekkamez paskuqan babrru tirane perse rjedh uje frigoriferi mobilje televizori. Linja e kolltuqeve qe ofron Shaga i shton larmine dhe flexibilitetin shtepise tuaj. Rroba te perdorura, Rroba Dhe KEPUCE te PERDORURA MALL ITALIAN DHE GJERMAN RRUGA ELBASANIT QYTET STUDENT TRANSPORTI FALAS , Biznese, Veshje & aksesore, Dyqane Veshjesh. 15 000 LEK 01 Shk 13:03 Shitet frigorifer freskues. Gjeni produktet qe deshironi. Ju mirepresim!. 21 072 pëlqime · 117 duke folur në lidhje me këtë. Shiko njoftimet dhe gjej ato që të nevojiten ty. Blejme mobilje te perdorura 1,000 Leke. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. Gjeni me mijëra njoftime për mobilje dhe orendi të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje. Vlerësimi dhe transporti FALAS! Për Ju që blini, do të gjeni gjithçka për të gjitha shijet, me çmime ofertë! Mobilje, antikuariate, elektroshtëpiake, aksesorë shtëpiakë, kompjutera, celulare, orë, bizhuteri, aparate digitale, libra & CD, piktura, instrumente muzikore, vegla dhe artikuj sportivë, lodra dhe artikuj për fëmijë. plotesisht i mobiluar me mobilje moderne dhe te reja me qira tek. Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana, Albania. 1997 në fushën e prodhimit dhe tregtimit të mobiljeve prej druri. Tregti E shtuar. Bljeme & Shesim & Riparojme Paisje Elektro-shtepiake dhe mobilje te Ndryshme te Perdorura. Mobilje Tualeti; Outdoor; Art Metal; Elektroshtepiake; Mobilje Zyre; Dysheke; Parket dhe Dyer; Ofertat; Kompania; Seti NERO GREY nje shtese e bukur per dhomen tuaj te ndenjes! Te nderutara me kembe druri dhe suprine xham i temperuar! 0 Review(s) Show all. com eshte vendi i duhur per ty!. ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA DHE TE REJA - SOBA, FRIGORIFERE, LAVATRICE - GJERMANE - NE SHITJE & SERVIS - TIRANE MOBILJE ME POROSI NE LUSHNJE, DHOMA GJUMI LUSHNJE, MOBILERI LENC FERRACAKU Zgjedhja e duhur per ambientet tuaja! PORTA AUTOMATIKE NE TIRANE - >QEPENA DHE PORTA AUTOMATIKE "SAMIU" +355682262307 - Nese jeni duke kerkuar. 0698765443. Ekzistojne rreth 80 biznese ricikluese ne Shqiperi, me shumicen e tyre te perqendruara anes autostrades Tirane-Durres. Shes mobilje elektroshtepiake, cmime te arsyeshme 0 Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guz 0 Shes tavoline ngrenie ne forme ishulli me 6 karrike 0. 2 Tavolinat e morses dhe e gurit zmeril. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura ne durres mobilje dhe elektroshtepiake playstation 3 i perdorur mobilje dhoma gjumi shtrydhese frutash mobilje dhe elektroshtepiaketekkamez paskuqan babrru tirane perse rjedh uje frigoriferi mobilje televizori. Tirane Tirane. Personal Blog. Materiale saldimi +355 68 20 66 949. Elektroshtepiake te perdorura, shume cilesore gjermane dhe italiane. tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj Çmimi: Me Marrveshje. Ofrojme korrektesi ne pune. tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj Price: With agreement. Bljeme & Shesim & Riparojme Paisje Elektro-shtepiake dhe mobilje te Ndryshme te Perdorura. Facebook da a la gente el poder de. Tregu-mobilje dhe elektroshtepiake. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. MOBILJE & ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA TIRANE⠀ ⠀ Adresa: Rruga Qemal Stafa (Pazari i Ri), Tirane⠀ ⠀ Tel: +355 68 885 7831⠀ ⠀ Blejme dhe Shesim Mobilje te Perdorura. Me një gamë të gjëre produktesh importi por dhe prodhime të dizenjuara nga ne me porosi, Koncept Mobilje ju ofron cilësi të lartë të produkteve. al ju ofron një gamë të gjërë të zgjedhjeve të mobiljeve salloni, mobilje për dhoma gjumi, mobiljepër kuzhinë, tryeza dhe karrige, dyer, dritare dhe ndriçim, rafte të ndryshme dhe shumë të tjera në shitje në MerrJep. Pajisje per cdo kategori biznesi. Kategoria :. Shiten Kollona. Tregu-dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Njoftimefalas. 990 LEK Pako (1 Pako). [email protected] Tregu-dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. 1 Komprssor. 0682741109 Last Post By. 21,080 likes · 127 talking about this. 990 LEK Copë (1 Copë). Ne Tirane eshte nje. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura ne durres mobilje dhe elektroshtepiake playstation 3 i perdorur paisje berberi te perdorura mobilje dhoma gjumi tavolina kompjuteri smart box tv android guzhina te perdorura. Divane dhe koltuqe për dhoma pritjeje. Mobilje per sallon 9; Divane dhe kolltuqe 10; Kuzhina gatimi 11; Dhoma gjumi 12; Tavolina dhe karrige 13; Mobilje per zyra 14; Arredim verande 15; Aksesore,zbukurime per shtepi 18; Paisje per bare,restorante 19; Parket laminat, Druri 20; Aksesore per mobilje 107; Dyshek, jasteke, zgara krevati 127; Tapet, Moket, Linoleum, Rrugica 128. E orientuar nga jugu dhe perendimi, apartamenti ju ofron pamje te hapur te zones perreth si dhe drite dielli gjate gjithe dites. Shiko Profilin Listo të gjithë titujt e njoftimeve shko tek rubrika Mobilje shko sipër. Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana, Albania. rrethrrotullimi i plasmasit lushnje. Import dhe tregtim rroba të perdorura. Pershkrimi; Harta; Blejme-shesim mobilje te perdorura. Punime artistike te mobiljeve te drurit - Mobilje dhe Elektroshtepiake Punime artistike te mobiljeve te drurit: pin. FUORISTRADA TE PERDORURA NE SHITJE - MAKINA Touran Benzine Viti 2008:. Blej shes mobilje te perdorura 0696341724. KASA FISKALE - TREGU Shes Piste Vrapimi SPIRIT FITNESS - Durres: pin. 02-03-2017 15:12. Në kuzhinat shqiptare zakonisht përdoreshin enë balte, prej druri dhe prej bakri për gatimin e ushqimit, pjekjen e bukës dhe ruajtjen e bylmeteve. 290 LEK Copë (1 Copë). com dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. 290 LEK Copë (1 Copë). Blejme mobilje te perdorura 1,000 Leke. Bledi Hoxha jest na Facebooku. 990 LEK Copë (1 Copë). 5 506 J'aime · 19 en parlent. Westec Albania. Shiko Profilin Listo të gjithë titujt Mesazh privat Listo të gjitha njoftimet 19. 25 Jan 14:21 Kapa aspirimi per guzhine restorantesh. This video is unavailable. MOBILERI CASANOVA - MOBILERI KLASIKE, ANTIKE DHE MODERNE NE TIRANE ---MOBILERI-NE-TIRANE-DURRES-casanova_logo_17: pin. Kontakt: 0675. tiranë dje, 23:16. Tirane Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 08/05/2020 09:26. Referojuni Austrisë. Blejme mobilje te perdorura 1,000 Leke. k me adrese Qereke, Kruje , Km 13 ne Autostraden Tirane - Fushe Kruje, Shqiperi ka filluar aktivitetin e saj që më 08. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura ne durres mobilje dhe elektroshtepiake playstation 3 i perdorur mobilje dhoma gjumi shtrydhese frutash mobilje televizori perse rjedh uje frigoriferi blej dhe shes mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tiran smart box tv android. Durres, Shesim Blejm Dyer Dritare te perdorura, Elektroshtepiake te Perdorura, Mobilje te perdorura, Mobileri Osada, Mobilje te perdorura Ergys, Info shqip, Shesim dhe Blejme Mobilje te Perdorura, Mobilje te Perdorura, Magazina Ofertave, Shesim-Blejme Mobilje Te Perdorura, Lajmin, Dyer dhe dritare te perdorura, Shesim - Blejme - Mobilje Te. Tirane - Ambjent, Kodra E Diellit: pin. Shes-blej Shumqka. Te gjitha shiten vec e vec ose ne grup. Shaga Design Mobilim ofron shumellojshmerine dhe design e vecanta ne arredim. Elektroshtepiake te perdorura, shume cilesore gjermane dhe italiane. Blej mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura 0698521858. Neptun lider ne shitje pajisjesh elektroshtëpiake, audio dhe video, dixhitale, pajisje për zyra, IT, produkte të kujdesit personal, pc, laptop, home cinema. Watch Queue Queue. 3,313 likes · 2 talking about this. Shiko njoftimet dhe gjej ato që të nevojiten ty. Tirane, Shitet Divan 2-sh dhe 1 kolltuk. ELEKTROSHTËPIAKE GJERMANE ; ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA DHE TE REJA +355694689168 Ne tregetojme pajisje te nje cilesie te larte dhe elektroshtepiake te kategorive me te kerkuara ne treg GJERMANE. Nëse ju jeni duke instaluar klimatizim qendror, ju duhet të konsideroni tre gjëra: në cilësinë e pajisjeve që keni blerë, prodhimin dhe efikasitetin e pin Kondicioner 12 00btu ne shitje - Mobilje dhe Elektroshtepiake. Bar-Restorant, furra buke, Fast-Food, Pasticeri, Pajisje Elektroshtepiake, furra buke etj. Të thonë kush të thonë e shkado qi të thonë, këso here po më kande me hjekë pëlhurën e me e zbulue të vërtetën. Vlerësimi dhe transporti FALAS! Për Ju që blini, do të gjeni gjithçka për të gjitha shijet, me çmime ofertë! Mobilje, antikuariate, elektroshtëpiake, aksesorë shtëpiakë, kompjutera, celulare, orë, bizhuteri, aparate digitale, libra & CD, piktura, instrumente muzikore, vegla dhe artikuj sportivë, lodra dhe artikuj për fëmijë. Mobile Uploads. - Dom Ndoc Nikaj. Shiten mobilje dhe elektroshtepiake per arsye emigrimi. Shes mobilje elektroshtepiake, cmime te arsyeshme 0 Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guz 0 Shes tavoline ngrenie ne forme ishulli me 6 karrike 0. SHES MOBILJE TE PERDORURA TIRANE - TREGU Frigorifer Schaub Lorenz - Fier: pin. 2 Tavolinat e morses dhe e gurit zmeril. 2, 1019 Tirana, Albania - Rated 4. Neptun lider ne shitje pajisjesh elektroshtëpiake, audio dhe video, dixhitale, pajisje për zyra, IT, produkte të kujdesit personal, pc, laptop, home cinema. Mobilje te perdorur. 1 Kuti Egzagonash. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura ne durres mobilje dhe elektroshtepiake playstation 3 i perdorur mobilje dhoma gjumi smart box tv android shtrydhese frutash blej dhe shes mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tiran mobilje televizori tavolina kompjuteri paisje. tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj. Tregu-dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Contact Lenses World. 29-01-2016 14:26. Électronique. 1997 në fushën e prodhimit dhe tregtimit të mobiljeve prej druri. Lidhje dhe Njohje serjoze ne fcb, Xhamadani Foundation Inc. MOBILJE & ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA TIRANE⠀ ⠀ Adresa: Rruga Qemal Stafa (Pazari i Ri), Tirane⠀ ⠀ Tel: +355 68 885 7831⠀ ⠀ Blejme dhe Shesim Mobilje te Perdorura. Përdorimi më shumë i njërit grup apo tjetrit varej nga forca ekonomike e familjes dhe nga mjedisi gjeografik i vendosjes së objektit. Ju mirepresim!. Blejme mobilje te perdorura te cfaredollojshme. Bljeme & Shesim & Riparojme Paisje Elektro-shtepiake dhe mobilje te Ndryshme te Perdorura. MOBILJE DHE ELEKTROSHTEPIAKE - TREGU. tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj B Tiranë Dje, 22:47. al, Aglen & Joana Photography, Lojra Per Femije Page, Larje Kolltuqe Dhe Tapiceri Page, Albania Marketing, Ahmed Kalaja, UFOholic, Conspiracy Nation, Ancient. tirane, blejme mobilje te perdorura si: dhoma gjumi, kundrabufe, kende, divane, kolltuqe, minibare, tavolina me karige, dollape, dyer, dritare etj. Fakulteti Ekonomik Tirane. Urban Boutique. Shit-blej gjera te perdorura. Facebook umożliwia udostępnianie. Etleva Petani est sur Facebook. Veglat jan shum te mira dhe sh*ten per arsye emigracioni! Gjithesej jan mbi 33 lloje. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave mobilje te perdorura mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te. 02-03-2017 15:12. Gazeta Celesi - Portali me i madh i njoftimeve ne boten shqiptare! Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave mobilje te perdorura mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online shes blej sende te perdorura. Bljeme & Shesim & Riparojme Paisje Elektro-shtepiake dhe mobilje te Ndryshme te Perdorura. 1 Eksator sustash. Rama: Ajo që unë do te thoja është kjo. Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana, Albania. Te gjitha shiten vec e vec ose ne grup. Kundrabufe te perdorura dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Blini online. Per me shume informacion, mund te na kontaktoni ne. Kontakt: 0675. 1 Kuti Egzagonash. Shitet pa dyshek. DHOMA GJUMI TE PERDORURA NE SHITJE - TREGU. Tritt Facebook bei, um dich mit Fatmira Lleshi und anderen Nutzern, die du kennst, zu vernetzen. Linja elektrike, Nenstacione. 25 Jan 14:21 Kapa aspirimi per guzhine restorantesh. Koncept Mobilje, Tirana. Kodi: 221427 41. rrethrrotullimi i plasmasit lushnje. Gjeni me mijëra njoftime për mobilje dhe orendi të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje. Mobilje per sallon 9; Divane dhe kolltuqe 10; Kuzhina gatimi 11; Dhoma gjumi 12; Tavolina dhe karrige 13; Mobilje per zyra 14; Arredim verande 15; Aksesore,zbukurime per shtepi 18; Paisje per bare,restorante 19; Parket laminat, Druri 20; Aksesore per mobilje 107; Dyshek, jasteke, zgara krevati 127; Tapet, Moket, Linoleum, Rrugica 128. Shes mobilje te perdorura ne gjendje shume te mire. Kryefaqa > Kategoritë > Mobilje > Kundrabufe dhe minibare. 21,080 likes · 127 talking about this. Karrige Fier, Karrige për ambjente të jashtme si Veranda, ballkone, kopështe etj. Mobilje Tualeti; Outdoor; Art Metal; Elektroshtepiake; Mobilje Zyre; Dysheke; Parket dhe Dyer; Ofertat; Kompania; Seti NERO GREY nje shtese e bukur per dhomen tuaj te ndenjes! Te nderutara me kembe druri dhe suprine xham i temperuar! 0 Review(s) Show all. Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Blejme dhe shesim mobilje te perdorura. Linja e kolltuqeve qe ofron Shaga i shton larmine dhe flexibilitetin shtepise tuaj. 20,991 likes · 53 talking about this. Pjes kembimi te perdorura per makina franceze: pin. Dy Ura nga 3. Mobilje te perdorur. Cmimi: 200 mije leke te vjetra. Tregu-dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Forma e tij katrore sjell freski dhe një. Shes mobilje elektroshtepiake, cmime te arsyeshme 0 Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guz 0 Shes tavoline ngrenie ne forme ishulli me 6 karrike 0. Konsolet Fier, Konsole klasike dhe moderne nga te gjitha llojet. Tirane, blej TIRANE 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ Price: With agreement details posted 13 March 06:10 category. [email protected] Mobilje dhe elektroshtepiake dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Shes mobilje elektroshtepiake, cmime te arsyeshme 0. Facebook gibt Menschen. Lente kontakti te krijuara me teknologji te avancuar per komfort gjate gjithe dites. Ne Tirane eshte nje. Shes mobilje te perdorura ne gjendje shume te mire. Shes mobilje elektroshtepiake, cmime te arsyeshme 0 Tirane, Blejmë shesim mobilje të përdorme dhoma gjumi guz 0 Shes tavoline ngrenie ne forme ishulli me 6 karrike 0. Ju mirepresim!. TE PERDORURA - TREGU Shes nje kompjuter - Tirane: pin. 337 likes · 38 talking about this. Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana, Albania. ELEKTROSHTËPIAKE GJERMANE ; ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA DHE TE REJA +355694689168 Ne tregetojme pajisje te nje cilesie te larte dhe ELEKTROSHTEPIAKE NE LEZHE, FRIGORIFERA , LAVATRICE , SOBA ,TELEVIZOR NE LEZHE - ELEKTROSHTËPIAKE TANI me një përvojë di. apartament 2+1 ne shitje ne Tirane , apartament ne shitje ne Tirane , okazion ne shitje ne Tirane , banese ne shitje ne Tirane , apartament 2_1 ne shitje te Stacioni. MOBILJE & ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA TIRANE⠀ ⠀ Adresa: Rruga Qemal Stafa (Pazari i Ri), Tirane⠀ ⠀ Tel: +355 68 885 7831⠀ ⠀ Blejme dhe Shesim Mobilje te Perdorura. Neptun lider ne shitje pajisjesh elektroshtëpiake, audio dhe video, dixhitale, pajisje për zyra, IT, produkte të kujdesit personal, pc, laptop, home cinema. Super okazion ! Sh*ten veglat e nje palestre! Kane blere para nje viti 35000 euro sh*ten per 12000 euro. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 183. 1 Kuti Egzagonash. This video is unavailable. Mobilje te perdorura, Tirana, Albania. 790 LEK Pako (1 Pako). Njoftimefalas. Sherbim call center. Mobile te perdorura dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Bljeme & Shesim & Riparojme Paisje Elektro-shtepiake dhe mobilje te Ndryshme te Perdorura. 2, 1019 Tirana, Albania - Rated 4. Tirane - Ambjent, Kodra E Diellit: pin. Shiten Kollona. 3 000,00 € Mobilje per zyra lokale; Elektroshtepiake - Paisje; Ambiente te jashtme; Dekorime aksesore; Beje vete - te tjera; Rroba ; Veshje per Femra; Veshje per Meshkuj; Veshje aksesore per femije; Veshje Sportive; Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. 20,991 likes · 53 talking about this. 20 989 pëlqime · 53 duke folur në lidhje me këtë. Mobilje gjermane Antike ,klasike Cilesia e garantuar Belma Hoxha — Jane produkte druri kryesisht dhe te mira por shtrenjte duke mare parasysh qe jane te perdorura. Nese keni dicka per te sh*tur na kontaktoni ne inbox per me teper informcion! Flm. Lavaman, Atlanta, me Montim në tokë, Porcelan, i Bardhë, 60x48xH86. Ne cdo kohe ne luftojme te behemi partnere te pandashem te bleresve tane, perpiqemi te krijojme n. tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj Shembull per theksimin me ngjyre. Elektroshtepiake te Perdorura. 2 Tavolinat e morses dhe e gurit zmeril. 2 Sigirese per makinen dhe shum celsa. E-Albania shpjegon: Ja si funksionon procedura për marrjen e lejes së automjetit Nga e hëna taksitë rifillojnë punën, ja masat që duhet të respektojnë shoferët dhe pasagjerët Falja e gjobave gjatë periudhës së COVID-19/ Ja afatet për rikthimin e parave, patentave apo automjeteve të bllokuara Djali vdiq aksidentalisht në Tiranë/ Flet babai: Mori leje për të blerë domate, si. Gefällt 401 Mal. MOBILJE & ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA TIRANE⠀ ⠀ Adresa: Rruga Qemal Stafa (Pazari i Ri), Tirane⠀ ⠀ Tel: +355 68 885 7831⠀ ⠀ Blejme dhe Shesim Mobilje te Perdorura. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura ne durres mobilje dhe elektroshtepiake playstation 3 i perdorur mobilje dhoma gjumi shtrydhese frutash mobilje televizori perse rjedh uje frigoriferi blej dhe shes mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tiran smart box tv android. com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni. 430 € Shiten Furra te perdorura inkaso. 10,000 Leke. Shesim Blejm Dyer Dritare te perdorura, Mobileri & Elektroshtepiake Suli, Rubrika Sportive ne RTSH, Mobilje Te Perdorura, Kende , Kolltuqe dhe Krevate me Porosi, Shtepia e Okazioneve, Mobilje te perdorura, SUPERLIGA SHQIPTARE, Xharebi,. Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana, Albania. 1,764 likes · 23 talking about this. tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj Çmimi: Me Marrveshje. Fakulteti Ekonomik Tirane. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura ne durres mobilje dhe elektroshtepiake playstation 3 i perdorur paisje berberi te perdorura mobilje dhoma gjumi tavolina kompjuteri smart box tv android guzhina te perdorura. Për ta bërë më të lehtë për për ju të cilit bleni dhe shisni në MerrJep. Dyer te jashtme. 1 Gur zmeril. Objekti i aktivitetit Tregti te artikujve hidrosanitar,elektroshtepiak,mobilje dhe aksesor. Bljeme & Shesim & Riparojme Paisje Elektro-shtepiake dhe mobilje te Ndryshme te Perdorura. e Vlorës përball GOLD CENTER, Fier Ju mirepre. Shiko Profilin Tirane, shes Mobilje te Reja Italiane Konsol+Pasqyre 2. Lidhje dhe Njohje serjoze ne fcb, Xhamadani Foundation Inc. Ne keto biznese mund te riciklosh: leter, karton, plastike, metale, pajisje elektronike, tekstile, qelq, tonera printeri, dru, mobilje, tulla, bateri makinash e shume e shume gjera te tjera. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave mobilje te perdorura mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana kuzhina te perdorura ne shitje. Dyqan ne Selite. tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj Çmimi: Me Marrveshje. Pjes kembimi te perdorura per makina franceze: pin. Shembuj të metodave të përdorura për të formuar te nxënësit aftësinë e komunikimit me gojë e me shkrim !!!! Shkronja V • Komunikimi me gojë 1. KASA FISKALE - TREGU Shes Piste Vrapimi SPIRIT FITNESS - Durres: pin. Kjo faqe ka si qellim reklamimin e mobilimeve tona. Në kuzhinat shqiptare zakonisht përdoreshin enë balte, prej druri dhe prej bakri për gatimin e ushqimit, pjekjen e bukës dhe ruajtjen e bylmeteve. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura ne durres mobilje dhe elektroshtepiake playstation tavoline zyre aspirator makina qepse fier lavastovilje dyer dritare laptop furniture and electro households kompjuter gaming. Bar-Restorant, furra buke, Fast-Food, Pasticeri, Pajisje Elektroshtepiake, furra buke etj. Njoftimefalas. Krevat+dyshek femijesh Tirane Mobilje dhe Elektroshtepiake Data: 06/05/2020 09:23. Të thonë kush të thonë e shkado qi të thonë, këso here po më kande me hjekë pëlhurën e me e zbulue të vërtetën. Bljeme & Shesim & Riparojme Paisje Elektro-shtepiake dhe mobilje te Ndryshme te Perdorura. Rruga Muhamet Gjollesha, Ndertesa 1 Kateshe perball hotel DORO, Zip code 1000. Skender Libohova. Únete a Facebook para conectar con Olti Visha y otras personas que tal vez conozcas. Join Facebook to connect with Gazmend Lleshi and others you may know. 990 LEK Copë (1 Copë). , Tirane Botuar më 03/05/2020. Blejme dhe shesim elektroshtepiake dhe mobilje te ndryshme te perdorura. Mobilje dhe elektroshtepiake dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 183. 00 € Tiranë 0685555888 Blej mobilje te p. dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online shes blej sende te perdorura dyqan me lavatrice te perdorura frigorifer banak te. Cmimi: 200 mije leke te vjetra. Elektroshtepiake Te perdorura. Pra, kam me i diftue faktet lakuriq, sikur janë kenë. Bljeme & Shesim & Riparojme Paisje Elektro-shtepiake dhe mobilje te Ndryshme te Perdorura. Kodi: 221427 41. Dhoma gjumi (krevatet tek/dopio,. Blej mobilje te perdorura dhe elektroshtepiake me cmime shum te mira Ju faleminderit. 23,354 likes · 9 talking about this · 314 were here. Tirane Ahmetaq 0000. Dhe e mira do ishte qe kur publikoni foto ti April 13, 2014 · 2 Reviews. 1 Eksator sustash. MobileShop & Service - SHEKIFON - Kumanove Shesim telefona si dhe bejme servisimin dhe dekodimin e te gjitha llojeve te telefonave. Pjes kembimi te perdorura per makina franceze: pin. Elektro-shtepiake te reja&perdorura, Elektroshtepiake gjermane te perdorura, Elektroshtepiake Te perdorura, DIONI Elektroshtepiake te perdorura, Okazion Shop, Shoqeria E Vertete, Albest. Shefi · sedan 1 januari 2010. Përshendetje,ju lutem nëse keni ndonjë orendi shtëpiake që nuk ju nevojitet më. Elektroshtepiake te perdorura ne tirane me cmim okazion ne shitje si dhe kompjutera celulare dhe pajisje te tjera te reja dhe te perdorura ose shes tv te perdorura shes blej telefona te perdorura laptop te perdorura ne shitje cmimi i floririt 2019 shes blej gjera te perdorura shiten ps 4 te perdorura televizor plazma te perdorura grami i floririt ne. 30,213 likes · 378 talking about this. 1 Kuti kriketi. 15 000 LEK 01 Shk 13:03 Shitet frigorifer freskues. Boralda Bendaj is on Facebook. com dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Tregu-dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. ELEKTROSHTËPIAKE GJERMANE ; ELEKTROSHTEPIAKE TE PERDORURA DHE TE REJA +355694689168 Ne tregetojme pajisje te nje cilesie te larte dhe ELEKTROSHTEPIAKE NE LEZHE, FRIGORIFERA , LAVATRICE , SOBA ,TELEVIZOR NE LEZHE - ELEKTROSHTËPIAKE TANI me një përvojë di. Mi piace: 6662 · 60 persone ne parlano. ELEKTROSHTEPIAKE & MOBILJE TE PERDORURA – TIRANE⠀ ⠀ Adresa: Rruga Qemal Stafa, Prane Pazarit te Ri, Tirane⠀ ⠀ Tel: +355693575443 / +355673288882⠀ ⠀ Blejme, Shesim dhe Riparojme Elektroshtepiake te. Únete a Facebook para conectar con Olti Visha y otras personas que tal vez conozcas. Shiko njoftimet dhe gjej ato që të nevojiten ty. te perdorura ne gjendje te mire. 1 Krik kunje. Pajisje per cdo kategori biznesi. Nese keni dicka per te sh*tur na kontaktoni ne inbox per me teper informcion! Flm. Punonjesja duhet te kete eksperience pune dhe duhet te njohe mire pajisjet qe perdoren ne mobileri. Na Kontaktoni!⠀ ⠀. 2 Tavolinat e morses dhe e gurit zmeril. Blejme mobilje te perdorura 1,000 Leke. Bljeme & Shesim & Riparojme Paisje Elektro-shtepiake dhe mobilje te Ndryshme te Perdorura. Dy Ura nga 3. FUORISTRADA TE PERDORURA NE SHITJE - MAKINA Touran Benzine Viti 2008:. Ofrojme korrektesi ne pune. Gjeni ofertat më të mira për gjërat për fëmijë si karroca, shtretër, mobilje, veshje, maksikoza, luhatëse, vetura me bateri, mbajtëse për bebe, motora me rrymë, këpuca për fëmijë dhe shumëçka tjetër në. Tirane, 0685555888 BLEJ MOBILJE TE PERDORURA ME CMIME SHUME TE MIRA SI DHOMA GJUMI GUZHINA KENDE DIVANE TAVOLINA ME KARRIKE DYER DRITARE DHE ELEKTROSHTEPIAKE ETJ Last Post By. 20,994 likes · 57 talking about this. ⠀ ⠀ Operojme me me cmime te favorshme. Kodi: 78771 749 LEK Copë (1 Copë). al, ju do tju shfaqet një pasqyrë nga mesazhet e juaja të dërguara dhe të marrura. Mobilje te perdorur. 00 € Tiranë 0685555888 Blej mobilje te p. Te gjitha shiten vec e vec ose ne grup. 21 072 pëlqime · 117 duke folur në lidhje me këtë. 290 LEK Copë (1 Copë). 1 Eksator sustash. 1,764 likes · 23 talking about this. HAP FILTRA PËR KËRKIM. Mos nguro. Na Kontaktoni!⠀ ⠀. Nëse shifrat rriten, atëherë do të ndërhyjmë. mobilje tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj. MOBILJE DHE ELEKTROSHTEPIAKE - TREGU. SHES MOBILJE TE PERDORURA TIRANE - TREGU Frigorifer Schaub Lorenz - Fier: pin. Mobilje per sallon 9; Divane dhe kolltuqe 10; Kuzhina gatimi 11; Dhoma gjumi 12; Tavolina dhe karrige 13; Mobilje per zyra 14; Arredim verande 15; Aksesore,zbukurime per shtepi 18; Paisje per bare,restorante 19; Parket laminat, Druri 20; Aksesore per mobilje 107; Dyshek, jasteke, zgara krevati 127; Tapet, Moket, Linoleum, Rrugica 128. Njoftimefalas. Shit-blej gjera te perdorura. 5 based on 131 arvustust "Bravo dhe faleminderit Koncept Mobilje per. Shiten dhe blihen mobilje te perdorura. Mund te ndahet ne 3 tavolina te vogla. Karriget dhe tavolinat jane shume pak te perdorura. Me poshte disa sugjerime te tjera nga ne, duke qene se ka disa minuta qe nuk po levizni 1. Kush ka mobilje për të dhuruar, kush ka sete dhe komplete vesh-mbathjesh për të dhuruar, duam që kjo stinë e festave të mos gjejë asnjë njeri në rrugë, që Bashkia të bëjë të gjithë paketën sociale dhe të lejojë më pas qeverinë që të bëjë paketën e investimeve", u shpreh ai. Medar Shtylla, Nd. Informacione te dobishme. Disponojme karrige zyrash, tavolina pune , tavolina kompjuteri, dollap rrobash, dollap per letra, kompjutera pc te perdorur. 30,213 likes · 378 talking about this. 990 LEK Pako (1 Pako). net, Besar Kastrati, Jetoje jeten ashtu si duhet, Muzik pa Kufi, Shqipëria Albania. Kodi: 800065 4. Përshendetje,ju lutem nëse keni ndonjë orendi shtëpiake që nuk ju nevojitet më. Boralda Bendaj is on Facebook. Tregu-dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Kontaktoni: Cel. Shtepi me qera ne Shqiperi. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. plotesisht i mobiluar me mobilje moderne dhe te reja me qira tek. Gazeta Celesi - Portali me i madh i njoftimeve ne boten shqiptare! Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura ne durres mobilje dhe elektroshtepiake playstation 3 i perdorur mobilje dhoma gjumi shtrydhese frutash mobilje dhe elektroshtepiaketekkamez paskuqan babrru tirane perse rjedh uje frigoriferi mobilje televizori. Kodi: 220727 5. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave mobilje te perdorura mobilje dhe elektroshtepiake te perdorura tirana kuzhina te perdorura ne shitje. Elektroshtepiake te perdorura ne tirane me cmim okazion ne shitje si dhe kompjutera celulare dhe pajisje te tjera te reja dhe te perdorura ose shes tv te perdorura shes blej telefona te perdorura laptop te perdorura ne shitje cmimi i floririt 2019 shes blej gjera te perdorura shiten ps 4 te perdorura televizor plazma te perdorura grami i floririt ne. Électronique. One of the largest resources on. Elektroshtepiake dhe mobilje te perdorura Blejme dhe shesim elektroshtepiake dhe mobilje te ndryshme te perdorura. Dyer te jashtme. Etleva Petani est sur Facebook. MERRJEP KOSOVE MOBILJE MOBILE TE VJETRA - TREGU. ! Cmimet 270. Mobilje, Mobilje per shtepi, Mobilje me porosi, Mobilje moderne, Mobilje, Cmimi, Mobilje per shtepi, Mobilje me porosi, Mobilje shtepie, Moderne,. Karta Extra | Shtepia e Ofertave Shtëpia e ofertave merr përsipër ti shesë për Kurseni kohë, fitoni Vlerësimi Falas në Mundësi: pin. 60 000 LEK. Shitet Ariete Grires Dore Pimmy 200. Tavolina gjeometrike që përshtaten së bashku ne menyre perfekte duke bere nje tavoline kafeje mjafte komode dhe funksionale per dhomen tuaj te ndenjes. Kancelari i Austrisë tha ne do të hyjmë në këtë proces dhe do ta mbajmë njërën dorë në frenat e urgjencës. details posted 3 February 08:54 category Shtepi & Familje > Mobilje country Albania > Tirana region > Tirana Description. Kontakt: 0675. Ofrojme korrektesi ne pune. Mobilje Tualeti; Outdoor; Art Metal; Elektroshtepiake; Mobilje Zyre; Dysheke; Parket dhe Dyer; Ofertat; Kompania; Seti NERO GREY nje shtese e bukur per dhomen tuaj te ndenjes! Te nderutara me kembe druri dhe suprine xham i temperuar! 0 Review(s) Show all. Kategoria :. Shes dyer te perdorura me cmim 250 mije lek i diskutushem. E orientuar nga jugu dhe perendimi, apartamenti ju ofron pamje te hapur te zones perreth si dhe drite dielli gjate gjithe dites. tiranë 30 march 20:40. Tregti E shtuar. com eshte vendi i duhur per ty!. Shitet Hekur me depozite Duetto. 00 € Tiranë 0685555888 Blej mobilje te p. 430 € Shiten Furra te perdorura inkaso. 1997 në fushën e prodhimit dhe tregtimit të mobiljeve prej druri. Shiten Makina Te Perdorura te Reja, te Perdorura. Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana, Albania. Shes dyer te perdorura me cmim 250 mije lek i diskutushem. 10,000 Leke. Olti Visha ist bei Facebook. Etleva Petani est sur Facebook. Word lid van Facebook om met Sead Uraj en anderen in contact te komen. Shiko njoftimet dhe gjej ato që të nevojiten ty. Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga. Mi piace: 67. Ne dimë se si të arredojmë dhe t'u japim jetë, rehati dhe kënaqësi këtyre ambienteve. Blejme mobilje te perdorura 1,000 Leke. Elektroshtepiake te Perdorura. te perdorura ne gjendje te mire. Bljeme & Shesim & Riparojme Paisje Elektro-shtepiake dhe mobilje te Ndryshme te Perdorura. Shiten pjese kembimi origjinale dhe te perdorura per land rover,rover,doscover,frilander,p-38,volvo kamion,gjenerator PERKINS 40 kva,rampa,kompresor 200 L,50 L,vinc ure me cmim ulje 60% Cel. mobilje tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj. Libra do të parandalojë. Njoftimefalas. 00 € Tiranë Dome gjumi 6,000. Tregu-dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. MOBILJE DHE ELEKTROSHTEPIAKE - TREGU. Bljeme & Shesim & Riparojme Paisje Elektro-shtepiake dhe mobilje te. 1 Komprssor. Informacione te dobishme. Facebook geeft mensen de kans om te delen en maakt. -elektroshtepiake te perdorura ne tirane. Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana, Albania. 990 LEK Pako (1 Pako). 1997 në fushën e prodhimit dhe tregtimit të mobiljeve prej druri. Punime artistike te mobiljeve te drurit - Mobilje dhe Elektroshtepiake Punime artistike te mobiljeve te drurit: pin. com dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. 1 Pritese thithese vaji. Kontaktoni: Cel. 1 Eksator sustash. Show Room 1. Pajisje per cdo kategori biznesi. Ne cdo kohe ne luftojme te behemi partnere te pandashem te bleresve tane, perpiqemi te krijojme n. Përshendetje,ju lutem nëse keni ndonjë orendi shtëpiake që nuk ju nevojitet më. Teksti këkues është gabim. Ofrojme korrektesi ne pune. Vlerësimi dhe transporti FALAS! Për Ju që blini, do të gjeni gjithçka për të gjitha shijet, me çmime ofertë! Mobilje, antikuariate, elektroshtëpiake, aksesorë shtëpiakë, kompjutera, celulare, orë, bizhuteri, aparate digitale, libra & CD, piktura, instrumente muzikore, vegla dhe artikuj sportivë, lodra dhe artikuj për fëmijë. E-Albania shpjegon: Ja si funksionon procedura për marrjen e lejes së automjetit Nga e hëna taksitë rifillojnë punën, ja masat që duhet të respektojnë shoferët dhe pasagjerët Falja e gjobave gjatë periudhës së COVID-19/ Ja afatet për rikthimin e parave, patentave apo automjeteve të bllokuara Djali vdiq aksidentalisht në Tiranë/ Flet babai: Mori leje për të blerë domate, si. Bljeme & Shesim & Riparojme Paisje Elektro-shtepiake dhe mobilje te Ndryshme te Perdorura. Blejme mobilje te perdorura, Tirana, Albania. Mobilje te perdorura, Tirana, Albania. 000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën. 00 € Tiranë 0685555888 Blej mobilje te p. Forma e tij katrore sjell freski dhe një. Mobilje per sallon 9; Divane dhe kolltuqe 10; Kuzhina gatimi 11; Dhoma gjumi 12; Tavolina dhe karrige 13; Mobilje per zyra 14; Arredim verande 15; Aksesore,zbukurime per shtepi 18; Paisje per bare,restorante 19; Parket laminat, Druri 20; Aksesore per mobilje 107; Dyshek, jasteke, zgara krevati 127; Tapet, Moket, Linoleum, Rrugica 128. Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Blejme dhe shesim mobilje te perdorura. Numri cel 0686766982. Njoftimefalas. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. Shefi · sedan 1 januari 2010. com Dhoma gjumi te perdorura ne shitje dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. 2 Tavolinat e morses dhe e gurit zmeril. Të gjitha Shtëpi dhe familje Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje për kuzhinë Tiranë Mobilje te perdorura. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura ne durres mobilje dhe elektroshtepiake playstation tavoline zyre aspirator makina qepse fier lavastovilje dyer dritare laptop furniture and electro households kompjuter gaming. Shembuj të metodave të përdorura për të formuar te nxënësit aftësinë e komunikimit me gojë e me shkrim !!!! Shkronja V • Komunikimi me gojë 1. tirane, blej tirane 0685555888 blej mobilje te perdorura me cmime shume te mira si dhoma gjumi guzhina kende divane tavolina me karrike dyer dritare dhe elektroshtepiake etj B Tiranë Dje, 22:47.